Her er en oversikt over navn til gode hjelpere. Ta gjerne kontakt med prosjektleder på mobil 97512870 for å finne nettopp den kompetansen du trenger. Vi har kontakt med mange flere fagpersoner i vårt nettverk.

De gode hjelperne

Her kan du finne faglige råd og hjelp til å komme videre...

Ann Kristin Gjelsten - Rådgiver reiseliv - Innovasjon Norge i Troms Ann.Kristin.Gjelsten@Innovasjonnorge.no                                                                  Mobil: 97 19 61 69 - Hjemmeside: www.Innovasjonnorge.no

Mariann Sandnes - Rådgiver lokal mat - Innovasjon Norge i TromsMariann.Sandnes@innovasjonnorge.no

Marit Gåre - Rådgiver lokal mat - Fylkesmannen i Troms   fmtrmag@fylkesmannen.no - mobil 48 06 61 23 - Jobb: 77 64 21 15

Ethel Seljevold - Prosjektleder Grønt reiseliv - Fylkesmannen i Troms fmtrese@fylkesmannen.no Mobil: 97 51 28 70 http:www.fylkesmannen.no, landbruk   

Elisabeth Müller - Markedsføring - Produktutvikling - Rådgivning - Egen næringsdrivende Elisabeth.muller@online.no  Mobil: 90 52 05 90

Marit Chruickshank - Fylkesarkeolog - Kulturminner - Troms fylke    Marit.Chruickshank@tromsfylke.no  Telefon 77 78 80 00                          Hjemmeside: www.tromsfylke.no

Nils Harald Moe - Kokkelærer - Forfatter - Mattradisjoner - oppskrifter                  Egen næringsdrivende nhmoe@online.no  Mobil 99 64 44 57

Anita B. Jørgensen/Stina Fagertun - Kulturarbeidere - Historiefortelling - Presenta-sjoner - Design og regi opplevelseproduksjon                                           Firma: Eksportutvalget for kultur - Barth-j@online.no - Mobil 915 58 703 eller   stinafagertun@hotmail.com - mobil 93887643

Birgitte Blandhoel - Utforming av foldere, brosjyrer, logoer m.v.                             Egen næringsdrivende. Bblandhoel2@gmail.com Mobil 957 05 784

Trond Øverås. Hjelp til å lage hjemmeside. Firma: trond@reibo.no - Mobil 90 62 61 70

Hilde Halland. Kompetansenettverk for mat - Bioforsk Nord Holt Hilde.halland@bioforsk.no - Mobil 92 07 10 08 -                                       Hjemmeside: www.bioforsk.no/lokalmatinord

Espen Bergersen. Tar fotooppdrag. Har fotogalleri. Foto til hjemmesider                Eget firma iTromsø. Espen@naturgalleriet.no - Mobil 47 02 30 25            Hjemmeside: www.NaturGalleriet.no

Kjersti Lunde - Rådgivning markedsføring og kvalitetssikring - Din Tur AS       Mobil: +47 971 23 382Tlf: +47 74 07 30 00Faks: +47 74 04 26 03                   E-post: lunde@dintur.no. Hjemmeside: www.dintur.no

Trond Øverås - Visit Tromsø

Tor-Erik Lind, Aa gård, Lavangen - Har drevet med gård og gårdsturisme siden 80-tallet.

Lena Nøstdahl, Nord-Norsk reiseliv